סדנאות מנהליםות

כל אחד.ת יכול.ה לחזות את מגמות העתיד

המיומנות לחשוב עתיד היא ״שריר״ הכרחי שכל ארגון צריך לפתח עבור המנהלים.ות שלו. באמצעות הסדנאות המיוחדות שלנו, המבוססות על עיקרי הקורס האקדמי שעדי פיתחה עבור בית הספר למינהל עסקים באוניברסיטת רייכמן, נטמיע את המיומנות הנרכשת של “חשיבת עתיד” לקבוצות של מנהלים.ות (בכל דרג בארגון). היכולת של השיטה, מאפשרת לכל עובד.ת ומנהל.ת בארגון לעשות שימוש במתודולוגיה ייחודית המסתכלת קדימה ומעניקה כלים למיפוי ולניתוח של מגמות עתיד באופן עצמאי.

לארגונים

מטרתה של סדנה זו היא להעניק למשתתפים.ות את המיומנות של ״חשיבת עתיד״ באמצעות הכשרה של כמה שעות. מיומנות זו, שהפכה להיות אחת מהמיומנויות ההכרחיות של המאה ה-21, מבוססת על השיטה מהספר: ״הבא השיטה לחזות טרנדים בעולם משובש״.

הסדנה משלבת הרצאות פרונטליות והתנסות של המנהלים.ות בחומרים הרלוונטים לארגון שלהם, כך שבסופה יוכלו ליצור בעצמם דוח מגמות בכל תחום שיבחרו לחקור.

מה יוצא לך מזה?

להיות רלבנטי.ת: היכולת לחזות את מגמות העתיד בעצמך
להיות מעודכן.ת: נעסוק בבדוגמאות ובמגמות העדכניות ביותר בעולם
תכלס: יכולת ליצור בסיס ומצפן עסקי לתוכניות עבודה אסטרטגיות

למידע נוסף והזמנת סדנה

לארגונים

ההמטאוורס הוא לא עוד התפתחות של יכולת טכנולוגית.
או שלב נוסף במציאות של קידמה ושיבושים.
אנחנו בתוך רגע היסטורי של ממש.
התקופה הקרובה תגדיר מחדש מודלים עסקיים ושיווקיים,שישפיעו על כל מה שאנחנו מכירים.ות
זה בדיוק הזמן, להיכנס פנימה לסדנת מאסטרקלאס ראשונה בארץ:
המטאוורס, ה NFT, הבלוקצ׳יין, ובכלל העולם החדש שנקרא web 3.0 הוא מרחב חדש עם כללים חדשים: מה העקרונות שלו? למה הוא כל כך אחר מהאינטרנט שאנחנו מכירים? איך הוא ישנה את העולם? מה המגמות שהוא יביא איתו ואיך הן ישפיעו על הלקוחות? מה עושות שם החברות הגדולות בעולם? ומה הארגון שלכם.ן צריך לעשות כדי להיות שם ומהר?

למי זה מתאים?

>הנהלות חברה/ מחלקות שיווק/ אסטרטגיה/ חדשנות

מה הפורמט?

4 שעות של מאסטרקלאס על כל מה שצריך לדעת על העתיד

למידע נוסף והזמנת סדנה