השיטה לחזות טרנדים בעולם משובש

רוצים לחבר את הנקודות לפני כולם?
לראשונה בישראל: הספר שילמד אתכם
איך מזהים את הדבר הבא.

79

משלוח באמצעות דואר רשום: 15₪

הספר ישלח בתוך 5 ימי עסקים

אזל המלאי!

7.9$

Also available in English on Amazon Kindle

מדריך מתודולוגי סדור בכתיבה נגישה וקולחת לדרך שבה אנשים, חברות״ וארגונים יכולים להסתדר במציאות של היום

בספרה החדש, עדי יופה לקחה על עצמה משימה מורכבת במיוחד: לחזות טרנדים ומגמות בעולם מתפתח

How one Israeli is predicting the future

"יופה, מחלוצות תחום חיזוי הטרנדים בארץ, מוציאה בימים אלה לאור את ספרה 'הבא', שבו היא מתארת את תהליך החיזוי, ומציעה שיטה להתבוננות על תופעות עכשוויות, כדי להסיק דרכן מה יהיה הדבר הבא."

המציאות שיחקה לטובת המקצוע של חיזוי הטרנדים

במהלך חייו עובר הפרפר משלב לשלב בוודאות מוחלטת. האם אתם יודעים מהו השלב הבא שלכם?

כמה היינו רוצים לדעת מהו הצעד הבא – שלנו כבני אדם, כיזמים, כבעלי עסקים, כעובדים, מהו הטרנד הבא, מהו הדבר הבא. אבל העולם שלנו משתנה במהירות גבוהה מאי פעם, האפשרויות רבות מדי, והיכולת שלנו לחזות את הדבר הבא הולכת ופוחתת.

הספר שבידיכם מציע עבורכם שיטה, תהליך מובנה וסדור שבאמצעותו תוכלו להתבונן על המציאות סביבכם, לדייק את המשמעות של תופעות חברתיות, פוליטיות, כלכליות וטכנולוגיות – ולהסיק מה יהיה הדבר הבא, עבורכם.

עדי יופה

עדי יופה, הטרנדולוגית הוותיקה והמנוסה בישראל, פורשת בשמונה פרקים בהירים את השיטה שפיתחה בעבודתה עם החברות ועם הארגונים המובילים במשק. "הבא" יאפשר לכם להתמודד עם העובדה שאנחנו חיים בעולם משובש, ולא יכולים עוד להסיק מניסיון העבר על הצפוי לנו בעתיד. "הבא" יאפשר לכם לחבר את הנקודות לפני כולם כדי שתוכלו לראות את השלב הבא – ולהגיע אליו מוכנים.

עדי יופה עוסקת בעתידנות עסקית ובטרנדולוגיה למעלה מעשור, ומלמדת בבית הספר למינהל עסקים במרכז הבינתחומי בהרצליה. בתחזיות שלה חזתה את הצרכנות המינימלית, את השיבה המטאפורית למערות ואת הסינתזה שמופיעה כעת בכל תחום בחיינו.
כעת, בעזרת "הבא", היא מזמינה אתכם להציץ לארגז כלי העבודה שלה – ולקבל את כל הכלים הדרושים לכם כדי שתוכלו לאתר את הדבר הבא – בעצמכם.

עדי יופה - הרצאות לארגונים, סדנת מנהלים, ייעוץ והכנת תחזית שנתית לחברות